Home

دکینگ بامبو x-treme جایگزین دکینگ چوبی

نسل جدید دکینگ

دکینگ چوبی به خاطر نقوش طبیعی بسیار محبوب می باشد و دکینگ بامبو x-treme به خاطر شباهت زیاد نقوشش به نقوش چوب پهن برگان جایگزین مناسبی برای دگینگ چوبی می باشد. دکینگ بامبو از ترمو کردن و فشرده سازی نوارهای بامبو و سپس قالب گیری به شکل پروفیل های دکینگ ساخته می شود. عملیات ترمو کردن و فشرده سازی به این محصول که دارای نمای طبیعی و نقوش زیبا می باشد، ثبات ابعاد بالا و دوام فوق العاده ایی می بخشد.

بامبو در زمینه ثبات ابعاد از چوب پیشی می گیرد

به دلیل عملیات ترمو کردن و فشرده سازی الیاف بامبو، محصول حاصله دارای ثبات ابعاد بالایی می باشد. حتی در مقایسه با سخت ترین چوب گونه های پهن برگ، دکینگ بامبو دارای ثبات ابعاد بالاتری می باشد و به همین دلیل قابلیت نصب بدون در نظر گرفتن فاصله در قسمت اتصال دو پروفیل وجود دارد. شیار و زبانه ایی که رد سر و ته پروفیل ها منظور شده است اتصالی کاملا مستقیم و با ایجاد فواصل یک دست و منظم میان پروفیل ها، فراهم می آورد. نکته ی دیگر قابل توجه نصب آسان تر و سریع تر نسبت به دگینگ چوبی می باشد.

بالاترین دوام برای چوب بامبو

با انجام عملیات ترمو دانسیته کردن، دکینگ x-treme بامبو تحت استاندارد اروپا EU، به عنوان با دوام ترین چوب درجه بندی می شود. به دلیل اینکه با انجام این عملیات دانسیته چوب بامبو به صورت چشمگیری افزایش می یابد محصول حاصله دارای سختی بسیار بالایی خواهد بود. به صورت طبیعی بامبو دارای منابع قندی بیشتری در مقایسه با چوب می باشد که با عملیات ترمو دانسیته کردن این منابع قندی که هدف غذایی قارچ ها و میکروارگانیسم ها می باشد از چوب بامبو زدوده می شود.

جایگزین چوب پهن برگان مناطق حاره ایی

دکینگ x-treme بامبو کاملا قابل مقایسه و یا بهتر از دکینگ چوب پهن برگان مناطق حاره ایی می باشد و در اثر گذر زمان شکل و ثبات ابعاد بهتری دارد. نقوش دکینگ بامبو کاملا شبیه نقوش چوب پهن برگان است و مانند چوب پهن برگان در اثر گذر زمان به خاکستری گراییده و بهترین جایگزین چوب پهن برگان می باشد.

به دلیل زود رشد بودن بامبو، چوب بامبو منبعی کاملا جیگزین شونده می باشد. بامبو Moso در عرض 5 سال کاملا بالغ شده و قابل برداشت می باشد. پس از قطع درختان، حیات پایان یافته و می میرد. ولی پس از برداشت ساقه ی بامبو، ریشه ی آن زنده است و ساقه های جدید از آن می رویند و در واقع بامبو منبعی بی پایان است.

کیفیت دکینگ بامبو

دکینگ بامبو در پروژه های تاثیر گذاری چون پروژه ی مایر در برج روتشیلد در تل آویو، پروژه ی Iberostar Resorts در آمریکای لاتین، پروژه ی Vabali Spa Ressorts در آلمان، هتل Ushuaia در اسپانیا که در مجموع بالغ بر 1،700،000 متر مربع دکینگ بامبو در آن ها به کار رفته است حضور داشته و در واقع شرکت MOSO رهبر صنعت بامبو در سراسر دنیا می باشد. محصولات کپی شده از محصولات شرکت MOSO، از نظر دوام، سختی، ثبات ابعاد و سازگاری با  محیط زیست با محصولات اصلی قابل مقایسه نیستند. انبارهای بزرگی از وجود دارد.

نصب سریع دکینگ بامبو

نصب دکینگ بامبو توسط کلیپس در مقایسه با نصب دکینگ چوبی با پیچ بسیار آسان تر و سریع تر می باشد. یک سطح دکینگ صاف و سطح دیگرش شیار دار می باشد و به دلیل اینکه پروفیل دکینگ کاملا متقارن می باشد امکان استفاده از دو سطح وجود دارد که در زمان نصب می توان تصمیم گیری کرد. سیستم نصب با کلیپس بسیار آسان است. کلیپسی که روی چوب زیر سازی پیچ می گیرد به راحتی در شیارهای جانبی پروفیل های دکینگ قرار می گیرد و نیازی به سوراخ کاری پروفیل های دکینگ نمی باشد. این سیستم نصب باعث صرفه جویی در هزینه های نصب شده و ظاهر نهایی بدون نمای پیچ از رو بسیار زیبا تر می باشد.

با وجود انتخاب یک محصول MOSO

هنوز نیاز به کمک بیشتر دارید؟ با ما تماس بگیرید.

با ما تماس بگیرید

تلفن تماس :

88574565 21 98+